Severní Dalmácie se psem - Dovolená v Severní Dálmacii s pejskem v rekreačním domě

Přejít na obsah

Dovolená Severní Dalmácie aneb rekreační pobyty se psem v Sevenní Dalmácii


Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v okouzlující Severní Dalmácii i s vaším pejskem? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný rekreační dům, vilu, byt, mobil home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování v Severní Dalmácii rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším psím kamarádem

Sevenní DalmácieNajděte snadno a rychle váš vysněný rekreační apartmán nebo dům na pobřeží Severní Dalmácie anebo na některém z jejích ostrovů a prožijte nezapomenutelný pobyt. Vydejte se za odpočinkem a objevováním krás Severní Dalmácie, která není jen o plážích, slunci a moři, ale i o nádherné přírodě a památkách, které stojí za to vidět.

Dalmácie vás zve do Zadaru na hudební večer v akustickém kostele sv. Donáta, na překrásné procházky po zadarském nábřeží a do Národního parku Krka s průzračnými vodopády, které padají ze 7 travertinových bariér na blankytně modré řece Krka...

Mezi nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější místa pro odpočinkovou i aktivní dovolenou v Severní Dalmácií patří Zadar, Novigrad (Zadar), Vir, Zaton, Privlaka, Pašman Dobropoljana a Pag, který leží na severu Dalmácie ale patří do skupiny Kvarnerských ostrovů.Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu v Severní Dalmácii či v jiné části Chorvatska, "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


Informace o Chorvatsku

Se psem do Chorvatska:


Počet obyvatel: 4 456 096
Rozloha kontinentální části:

56 542 km²
Hlavní město: Záhřeb (Zagreb)
Úřední jazyk: Chorvatština
Měna: Kuna (100 lipa)
Mezinárodní telefonní směrové číslo: +385
Časová zóna:

UTC +1 (v létě UTC +2)
Velká města: Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Brod, Vukovar

Návrat na obsah