Pobyty se psem v ČR a SR - rekreační pronájem chalupy, chaty a apartmánu | ubytování v hotelu - dovolenasepsem.unas.cz

Přejít na obsah
Je čas na rezervaci zimní dovolené či relaxačních pobytů 2023/2024

Vážení návštěvníci, nacházíte se na stránkách Dovolená se psem - ubytování, na kterých si můžete vybrat a online objednat rekreační dům, byt nebo pokoj, pro nezapomenutelnou dovolenou i s Vaším pejskem. V rozsáhlé nabídce rekreačních objektů, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s předními českými cestovními kancelářemi a agenturami, najdete nejen chaty a chalupy, ale také i další oblíbené rekreační objekty, které jsou přátelské k vašim domácím mazlíčkům, jako hotely, rodinné penziony, priváty a apartmány.Upozorňujeme: že CHALUPY lze v letním období rezervovat minimálně na 7 dnů od soboty do soboty. V ostatních měsících nejsou dny pobytu limitované.


Nyní jste již jen krůček od vaší vytoužené dovolené v Česku nebo na Slovensku. Stačí si vybrat dovolenou z aktuální nabídky pobytů a rekreačních domů se psem. V nabídce máte možnost si pomocí pokročilého vyhledávání najít ideální ubytování například na venkovské chalupě, ve wellness hotelu, v horské chatě, moderním apartmánu,
rekreačním areálu nebo třeba lázeňském penzionu. Vybrané ubytování se psem rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná), a poté se už jen těšte na úžasné zážitky, výlety, zábavu a relaxaci v čisté přírodě, na horách či v nížině, u vody nebo v lese, a samozřejmě na dlouhé společné procházky, které pejsci milují...


Doporučujeme: rezervujte svůj rekreační objekt s předstihem, abyste si zajistili ubytování přesně dle vašich požadavků a představ.


Rádi bychom vás upozornili, že si z nabídky UBYTOVÁNÍ / POBYTŮ nabízených na webových stránkách DOVOLENÁ SE PSEM, může vybírat a objednávat každý zájemce o rekreaci za výhodnou cenu, tedy nejen chovatelé.


... Vaše dovolená se psem právě začíná! ...
HLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?
Našli jsme ho ZDE!!!

VYCHYTÁVKY na DOMA i na CESTY


Čistící válečky Schticky

      
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

Vyčesávač srsti FURminátor
      
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

Vypečené laskominy pro psy
     
Recepty na úžasné domácí psí pamlsky

Reklamní sdělení
Návrat na obsah