First minute Chorvatsko se psem - pronájem prázdninových domů v Chorvatsku se slevou

Přejít na obsah

First Minute Chorvatsko se psem

Prázdninové pronájmy rekreačních bytů a domů v Chorvatsku, s First minute slevou za včasnou rezervaci. Ve všech domech z nabídky s vámi může být ubytován i váš pejsek.

Toužíte prožít dovolenou v Chorvatsku za výhodnou cenu i s vaším pejskem?

Na nic nečekejte a začněte vybírat svůj útulný prázdninový dům, vilku, byt, mobile home či apartmán s First minute slevou, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné a ničím nerušené dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře, spoustu nezapomenutelných zážitků a dlouhé procházky po jadranském pobřeží i s vaším pejskem...
Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu v Chorvatsku "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


Návrat na obsah