Ostrovy Střední Dalmácie - Dovolená s pejskem na Středodalmátských ostrovech

Přejít na obsah


Dovolená ostrovy Střední Dalmácie aneb pobyty se psem na Středodalmátských ostrovech

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou ne některém ze Středodalmátských ostrovů i s vaším pejskem? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný rekreační dům, vilu, byt, mobil home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování na některém z ostrovů Střední Dalmácie, rezervujte jednoduše online, (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším přátelským doprovodem - psem
Důležité!

Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!

Partner sekce:Středodalmátské ostrovyChorvatské pobřeží Střední Dalmácie, spolu se Středodalmátskými ostrovy, jsou pro svou dopravní dostupnost, krásnou přírodu, nádherné pláže a množství památek, nejoblíbenější částí Chorvatska. Šibenický ostrov Murter vás vybízí k blaženému odpočinku v klidném zálivu Slanica s borovicovým hájem a pravděpodobně s nejkrásnější pláží. Jeden z nejhezčích ostrovů Střední Dalmácie - Brač, vám poskytne snad nejvíce možností, kterak strávit dny dovolené. Každý si zde najde své od sportovního vyžití přes romantické procházky a výlety za poznáním, až po večerní zábavu při západu slunce u sklenky vyhlášeného místního vína a gastronomických specialit. Pag a Hvar je ideálním místem pro milovníky opravdu slunečného počasí. Na své si na Hvaru přijdou i milovníci květin, šalvěje, rozmarýnu a levandule, jejichž vůně okoření zdejší příjemné klima.

Mezi nejoblíbenější místa patří: nudistů, jachtařů a surfařů

Mezi nejoblíbenější místa
patří: nudistů, jachtařů a surfařů ráj - ostrov Brač, dále Murter a Hvar.Návrat na obsah