Informace o psí pláži Pluto - Pláž pro psy v Itálii - Bibione Spiaggia

Přejít na obsah

Psí pláž Pluto v Bibione

jedinečná pláž pro psy a jejich páníčky v Itálii


Psí pláž Pluto najdete v Lido dei Pini na východním okraji Bibione - Spiaggia. Pláž Pluto, dlouhá 1,5 km, je lahůdkou pro čtyřnohé kamarády a jejich páníčky, jelikož je tato jedinečná pláž v Bibione určená speciálně lidem, kteří se přijeli do Bibione rekreovat v doprovodu svého psa. Pes tak může bez problémů s vámi na jemu vyhrazenou pláž a radostně si zadovádět v moři i na pláži. Pláž Pluto je rozdělena na dvě části:

1. Veřejná, volně přístupná pláž Pluto.   
2. Pláž Pluto s plážovým servisem.


Foto pejsků na pláži Pluto a pohled na Bibione                                                                          

 


Druhá část pláže je jedinečná, je totiž vybavena veškerým komfortem pro všechny své návštěvníky, tedy i pro psy. Každý pejsek zde má své přístřeší a misku plnou čerstvé vody. Může si zde hrát, plavat, mazlit se a dokonce od léta 2013 si dát i zmrzlinu pro psy, aby se osvěžil stejně jako jeho dvounozí kamarádi :-) To vše za předpokladu, že je pes vybaven mikročipem a má platný očkovací průkaz s potvrzením o dobrém zdravotním stavu a očkování proti vzteklině. Nezapomeňte na vodítko a náhubek, kdyby byl nějaký problém. Pozor: na pláž nesmí agresivní psi a hárající feny, což je docela logické...

Autobus na pláž Pluto
Perfektní je i to, že po celém středisku Bibione jezdí zdarma kyvadlové
speciální linky městské dopravy a to každý den, každých třicet minut, od 8:30 do 19:00 hod. Výhodné pro návštěvníky, kteří nejsou ubytováni poblíž pláže.

Zábava
V Bibione máte s pejskem spoustu možností k zábavě. Psí agility,
trekking, soutěže psí krásy, procházky po pobřeží, v okolní přírodě a nebo na prostorné zahradě u vašeho pronajatého rekreačního domu či prázdninové rezidence.


Pohlédněte na video z pláže Pluto


Objevte všechny naše nabídky prázdninových domů v Bibione u psí pláže, a rezervujte si dovolenou v letovisku na Jadranu!
Dáváte-li přednost pohodlí a kvalitě ubytování, tak rozhodně nahlédněte do naší nabídky prázdninových domů se psem v Itálii. Velice rádi Vám i Vašemu pejskovi zprostředkujeme tu nejlepší dovolenou plnou krásných zážitků v romantické Itálii.

Vždy prosím při online objednávce ubytování zaškrtněte v kolonce >> Volitelné dodatečné služby >>  Domácí zvíře. Tímto krokem upozorníte rezervační oddělení, že máte v plánu na pobyt vzít i svého psa. Urychlí se tak komunikace s majiteli objektu a hlavně předejděte nepříjemným situacím, které mohou nastat v momentě, kdy se majitel rekreačního objektu dozví o vašem psu nebo jiném domácím zvířeti až při nástupu na pobyt.

Děkujeme Vám.


Návrat na obsah