First minute Francie se psem - pronájem prázdninových domů ve Francii se slevou

Přejít na obsah

First minute Francie se psem

Nabídka pronájmu rekreačních domů ve Francii, ideálních pro dovolenou se psem. V nabídce najdete domy se slevou za včasnou rezervaci.

Chcete prožít pohádkovou dovolenou ve Francii i s vaším pejskem a navíc za příjemnou cenu?

Na nic nečekejte a začněte vyhledávat z First Minute nabídky rekreačních objektů ve Francii, svůj útulný prázdninový dům, vilu, apartmán či byt na písečné pláži, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u moře ve Francii, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a získejte tak výraznou slevu za včasnou rezervaci neboli rezervaci s předstihem. Následně se už jen těšte na zasloužený odpočinek na mořské pláži, večeře při západu slunce a dlouhé procházky po francouzském pobřeží i s vaším psím kamarádem...

Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu ve Francii "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


FRANCIE SE PSEM - Nabídka rekreačních domů ve Francii

Last minute Francie
First minute Francie

Francie celá nabídka

Informace o Francii

Se psem do Francie:


Počet obyvatel: 65 436 552
Rozloha kontinentální části:

543 965 km² z toho 0,26 % vodní plochy
Hlavní město:
Paříž
Nejvyšší bod: Mont Blanc (Monte Bianco)
Úřední jazyk:
Francouzština
Měna:
Euro
Telefonní předvolba: +
33
Časová zóna: UTC +1
Velká města: Paříž, Marseille, Lyon, Toulouse, Nice, Nantes, Strasbourg

Návrat na obsah