Levná dovolená se psem 2018 / 2019 - Levné pobyty Česko a Slovensko - dovolenasepsem.unas.cz

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

TIP NA LÉTO 2019

Chatová oblast Ždáň
Chata Slapy
Ubytování v
chatě až pro 5 osob (v sezóně je nutno objednat pobyt od SO-SO). Chata s vlastním vybavením, se nachází v uzavřeném a oploceném chatovém areálu v nádherné oblasti Ždáň, jen pár kroků od písečné pláže přehradní nádrže Slapy. Zdejší pobyt je ideální pro rodiny s dětmi a milovníky rybaření, koupání, houbaření ...

DETAIL »

OBLÍBENÉ

Chatová osada U Haliny
Ubytování v
chatě - zima / léto.
Toto rekreační středisko okouzlí jak rodinu s dětmi či partu přátel, tak i manželský pár. RS s
e nachází v Beskydech, v klidném prostředí horských vrcholků a nabízí ubytování ve vybavených chatách 2+1 (max. 5 osob) s pěkným výhledem na okolí. V areálu rekreačního střediska najdete příležitost k zábavě, sportu i odpočinku a v okolí můžete využít možnost si zalyžovat, houbařit či se vykoupat...

DETAIL »

SUPER DOVOLENÁ S DĚTMI

Rekreační areál
Green Valley Park
Rekreační dům pro 6 - 8 osob se nachází v rekreačním areálu v obci Stárkov, uprostřed romantické přírody a nedaleko Adršpašsko - teplických skal a Krkonoš. Stárkov se pyšní nádherným okolím s obrovskými přírodními krásami, které vyzývají k procházkám a výletům. Celý dům lze pronajmout od sobota - sobota Min. počet nocí: 7.

DETAIL »Ve spolupráci s předním poskytovatelem ubytování AG Régio, jsme pro vás p
řipravili přehlednou nabídku ubytování v ceně od 55,- Kč osoba / den, z které si můžete pohodlně vybrat a online rezervovat váš přechodný domov pro dovolenou v ČR a SR, kterou s vámi může trávit i váš věrný kamarád pejsek či jiný domácí mazlíček.

" Rádi bychom vás upozornili, že si z nabídky pobytů nabízených na webových stránkách Levná dovolená se psem, může vybírat a objednávat každý zájemce o rekreaci za výhodnou cenu, tedy nejen chovatelé. "

V naší nabídce najdete jak chatové osady, rekreační střediska, autokempy a kempy v Česku a Slovensku, tak i levné ubytování v chatě, penzionu, hotelu, apartmánu či na venkovské chalupě nebo statku.


Téměř všechny rekreační objekty a rekreační areály z nabídky, se nacházejí v srdci neporušené přírody, obklopené lesy, rozkvetlými loukami, hřebeny hor, rybníky, jezery, řekami a zurčícími potoky s křišťálovou vodou. Čekají zde na vás romantické okamžiky i spousta zábavy a krásného poznání. Okolní příroda vyzývá k procházkám, jízdě na kole, sběru lesních plodů a houbaření. Množství rybníků a řek v okolí je obrovským lákadlem pro rybáře a spousta historických skvostů či blízkost lázeňských měst je skvělou příležitostí k výletům.

Rekreační a
reály disponují množstvím příležitostí k zábavě a vybavením pro sportovní aktivity - nevyhřívaný i vyhřívaný bazén, dětské hřiště a dětský koutek pro nejmenší, plážový volejbal, stolní tenis, fotbálek, kulečník, karaoke, masážní křeslo, solárium, otevřené ohniště a jiné. V některém kempu vám dokonce zahraje k tanci i poslechu kapela.

Ani milovníci mořských vln a nádherných pláží nezůstanou u nás zkrátka. I pro Vás máme připravenou nabídku velice výhodných pobytů se psem u moře v Chorvatsku.

Zařadili jsme do nabídky Levné dovolené se psem také pobyty v Chorvatsku
za extra výhodné ceny, s ubytováním v kempu, apartmánu či ve vile.

Můžete tak strávit svou vysněnou dovolenou i se psem u břehů Jaderského moře v oblíbené destinaci Chorvatsko, kde na Vás čeká čisté a teplé moře, malebná městečka, příjemní lidé, krásné ostrůvky a okouzlující příroda národních parků.

Stačí si jen vybrat z výhodných nabídek ideální ubytování pro Vás i celou Vaší rodinu a pak už se jen těšit na nádhernou dovolenou u moře i s pejskem.DoporučujemeReklama
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky