Dovolená se psem ve Francii u moře - Francie vlastní doprava

Přejít na obsah

Dovolená Francie - pobyty se psem


Rezervujte si dovolenou snů na Francouzském pobřeží a prožijte tak pár úžasných dnů, na které nikdy nezapomenete. Toužíte po vyjímečné dovolené? Tak to je luxusní a životem pulzující Francouzská riviéra, známá také jako Azurové pobřeží, tím pravým místem pro váš odpočinek. Je to vyhlášený ráj - krásné pláže, honosné domy, bohatí a známí lidé a mezi nimi i obyčejní dovolenkáři. Chcete-li na své dovolené výrazně ušetřit, vydejte se na Francouzskou riviéru až na podzim. Turistický ruch i ceny jsou zde zcela jinde, než-li v sezoně, a přesto je zde stále krásné slunečné počasí a teplé moře. Nádhernou dovolenou můžete prožít i v ostatních částech Francie, kde najdete i klidnější romantické pláže. Na severu Francie vás zve na zasloužený odpočinek Opálové pobřeží s bílými útesy a na Severozápadě vás s otevřenou náručí přivítá Normandie, kde můžete relaxovat na plážích s jemňoučkým pískem. Nejste-li milovníci velkých veder, tak dovolená v Bretani na západě Francie vám přijde vhod. Na jihu vám otevírá svou náruč ostrov Korsika s téměř panenskou přírodou, skalnatým pobřežím s okouzlujícími zátokami a písčitými plážemi.

Chcete prožít nádhernou dovolenou ve Francii i s vaším pejskem?

Na nic nečekejte a začněte vybírat svůj útulný prázdninový dům, vilu, byt či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné a ničím nerušené dovolené u moře ve Francii, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře, spoustu nezapomenutelných zážitků a dlouhé procházky po francouzském pobřeží i s vaším psím kamarádem...

Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu ve Francii "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


FRANCIE SE PSEM - Nabídka rekreačních domů ve Francii

Last minute Francie
First minute Francie

Francie celá nabídka

Informace o Francii

Se psem do Francie:


Počet obyvatel: 65 436 552
Rozloha kontinentální části:

543 965 km² z toho 0,26 % vodní plochy
Hlavní město:
Paříž
Nejvyšší bod: Mont Blanc (Monte Bianco)
Úřední jazyk:
Francouzština
Měna:
Euro
Telefonní předvolba: +
33
Časová zóna: UTC +1
Velká města: Paříž, Marseille, Lyon, Toulouse, Nice, Nantes, Strasbourg

Návrat na obsah