Dovolená se psem ve Španělsku u moře - Španělsko vlastní doprava

Přejít na obsah

Dovolená Španělsko - pobyty se psem


Rezervujte si letošní dovolenou ve slunném Španělsku, které je jednou z mála evropských zemí, nabízejíc toliko možností pro ideální dovolenou. A právě pestrá nabídka této země a její ideální poloha, z ní dělá jednu z nejnavštěvovanějších zemí Evropy. Španělsko vám naservíruje hned několik tváří, z nichž si alespoň jednu určitě zamilujete. Zda to bude některý z Baleárských ostrovů - přátelská Mallorca, luxusní Menorca a hudební Ibiza nebo úchvatné Kanárské ostrovy - Tenerife s nedotčenou přírodou a Fuerteventura s nejdelším pobřežím, na kterém je více než 150 přírodních širokých pláží, či snad samotné pevninské Španělsko, je jen na vás. Jisté však je, že ať budete tam či tamhle, všude na vás čeká pohádková dovolená plná nezapomenutelných zážitků, poznání a zábavy. V létě odpočinek u blankytně modrého moře s písečnými plážemi, které vybízejí nejen k relaxaci, ale i k romantickým dlouhým procházkám při západu slunce. Jaro je naopak ideální pro objevování historických a přírodních krás a podzim se vyplatí trávit v romantické Andalusii. Milovníci dobrého vína si zde také přijdou na své...

Chcete prožít okouzlující dovolenou ve Španělsku i s vaším psem?

Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný prázdninový dům, vilu,
rezidenci, apartmán či byt na písečné pláži, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u moře ve Španělsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším mazlíčkem…Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu ve Španělsku či jiné zemi, "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


ŠPANĚLSKO SE PSEM - Nabídka pronájmu rekreačních domů ve Španělsku

 Last minute Španělsko
 First minute Španělsko

 Španělsko celá nabídka
 Španělsko se dvěma psy

KRÁSY ŠPANĚLSKA NA VIDEU
Informace o Španělsku

Počet obyvatel: 65 436 552
Rozloha kontinentální části:

504 782 km² z toho 1,04 % vodní plochy
Hlavní město: Madrid

Nejvyšší bod: Pico de Teide
Úřední jazyk: španělština, regionálně katalánština, baskičtina, galicijština
Měna:
Euro
Telefonní předvolba: +
34
Časová zóna: UTC +1
Velká města: Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla, Zaragoza, Málaga

Návrat na obsah