Ostrovy Severní Dalmácie - Dovolená se psem na Severodalmátských ostrovech

Přejít na obsah

Dovolená ostrovy Severní Dalmácie aneb rekreační pobyty se psem na Severodalmátských ostrovech


Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou na některém z překrásných Severodalmátských ostrovů i s vaším pejskem? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný rekreační dům, vilu, byt, mobil home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování na některém z ostrovů Severní Dalmácie rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším psím kámošem


Ostrovy Severní Dalmácie



Objevte krásu Severní Dalmácie a jejích ostrovů, které patří mezi jedny z nejkrásnějších ostrovů ve středozemí.


Severodalmátské ostrovy nabízejí turistům to nejlepší pro strávení úžasné dovolené - nádherné pláže,
typické středomořské klima, mělké průzračné a čisté vody, jež jsou mimochodem domovem rozmanitých druhů rostlin a živočichů, ponejvíce mořských ryb, které nenajdete jinde na světě. A to je výzva pro milovníky potápění, kteří si zde zajisté přijdou na své. Ať si zvolíte pobyt na jakémkoliv ostrově Severní Dalmácie, věřte, že každý vás uchvátí svým jedinečným kouzlem.

Mezi oblíbená místa patří: Vir , Pašman Neviđane , Ugljan Ugljan , Pašman Kraj , Iž Iž Mali , Molat Brgulje , Pašman Ždrelac.




Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu v Severní Dalmácii či v jiné části Chorvatska, "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


Informace o Chorvatsku

Se psem do Chorvatska:


Počet obyvatel: 4 456 096
Rozloha kontinentální části:

56 542 km²
Hlavní město: Záhřeb (Zagreb)
Úřední jazyk: Chorvatština
Měna: Kuna (100 lipa)
Mezinárodní telefonní směrové číslo: +385
Časová zóna:

UTC +1 (v létě UTC +2)
Velká města: Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Brod, Vukovar

Návrat na obsah