Informace pro klienty - zájemce o dovolenou se psem

Přejít na obsah

Informace pro klienty

Na této stránce vážení návštěvníci, naleznete přehledné informace týkající se rezervace ubytování na portálu DOVOLENÁ SE PSEM U MOŘE.

Dovolenkový portál Dovolená se psem vznikl díky lásce k pejskům (sami jsme chovatelé) a partnerské spolupráci
s předními cestovními kancelářemi a poskytovateli rekreačního ubytování. Díky této fantastické spolupráci, Vám tak můžeme nabídnout na jednom místě nejširší nabídku prázdninových objektů se psem na internetu. Zároveň se Vám touto spoluprací dostává vysoce kvalitní zákaznická péče s nabídkou ubytování, u něhož získáváte 100% jistotu, že rezervované ubytování bude dosahovat standardu, který očekáváte.

Máte
možnost si u nás jednoduše vyhledat rekreační ubytování se psem / se psy a následně vybrané ubytování ON LINE rezervovat. Veškeré další procesy jako fakturace, uzavření smlouvy o pronájmu, benefity, předání klíčů atd., s Vámi již vyřizuje příslušný poskytovatel rekreačního ubytování.

ichni naši partneři, se kterými spolupracujeme, fungují na českém trhu již řadu let. Mají zkušenosti i certifikáty, a nabízejí profesionální služby s garancí kvality.

  • AG Interhome s.r.o. - největší a nejzkušenější specialista na rekreační pronájem domů a bytů v Evropě, má hlavní sídlo ve Švýcarsku a patří mezi uznávanou špičku ve svém oboru. Poskytuje on-line služby - pronájem ubytování s puncem švýcarské kvality, a to již od roku 1965. WEB: www.Interhome.cz, VOP pdf: Všeobecné smluvní podmínky


  • CA Régio - Régio internet marketing s.r.o. - specialista na domácí cestovní ruch, se sídlem na Moravě, nabízí své profesionální služby již od r. 1993 a dnes výhradně jen přes internet. V posledních letech se specializuje též na pobyty v nejoblíbenějších evropských destinacích. WEB: www.pampeliska.cz, VOP pdf: Všeobecné smluvní podmínky


  • CK Adriatic.hr d.o.o. - cestovní kancelář Adriatic sídlí ve Splitu a patří mezi přední chorvatské CK. Poskytuje on-line služby - pronájem rekreačního ubytování, plavidel a automobilů (jen pro Chorvatsko), již od roku 2000. WEB: www.Adriatic.hr, VOP pdf: Všeobecné smluvní podmínky


V nabídce najdete různé typy rekreačních objektů přátelských k pejskům a to od luxusních domů pro náročné až po
výhodné rekreační domy a apartmány s nejlepším poměrem kvality a ceny. V nabídce rekreačních objektů na vás čekají prázdninové domy, byty či apartmány vhodné pro mladý nebo naopak starší pár, až po domy, rezidence a vily ideální pro rodinu či spřátelené rodiny a nebo skupinu přátel.


1. ON LINE rezervace

Využitím ON LINE rezervace z internetov
é prezentace dovolená se psem si můžete objednat i zaplatit pobyt elektronickou cestou. Celý postup je maximálně zjednodušený a klient vše vyřídí od svého stolu s počítačem v práci či doma. Veškerá komunikace probíhá elektronicky. Během samotné rezervace se informace ověřují přímo na serveru v centrále CK a CA.

2. Výběr vhodného ubytování

Všechny objekty
vhodné pro dovolenou se psem naleznete na našich webových stránkách, kde s pomocí vyhledávače můžete specifikovat vaše požadavky a zúžit tak nabídku na objekty, které vám vyhovují. Po vybrání objektů, které splňují Vaše požadavky, si můžete jednotlivé objekty prohlédnout. Máte-li již stanoven požadovaný termín, můžete výběr objektů zúžit na ty, které jsou volné jen v daném termínu.

3. Podrobné informace a přehled termínů

Kliknutím na fotografii zvoleného objektu se Vám otevře podrobná informační stránka k objektu s popisem, poplatky, fotografiemi a přehledem termínů. Termíny, uvedené v detailu objektu, jsou aktualizované v momentě otevření stránky s konkrétním objektem. V přehledu obsazenosti uvádíme obsazené termíny
bíle, termíny, které jsou volné zelenou barvou a Vámi zvolené termíny, modrou barvou. Po zvolení termínu se vám zobrazí služby, které jsou zahrnuty v celkové ceně vybraného rekreačního objektu a případně i povinné vedlejší náklady k zaplacení na místě místnímu provozovateli - záleží na počtu osob a skutečné spotřebě. Dále můžete zvolit volitelné dodatečné služby, o které máte zájem. Ve volitelných službách je zahrnut mimo jiné i poplatek za zvíře, a to v případě, že není zvíře již zahrnuto v ceně rezervovaného objektu, či cestujete s více psy. V takovém případě je potřeba za každého dalšího psa uhradit poplatek.

4. Uzavření smlouvy / cestovní smlouvy


Smlouvu nebo cestovní smlouvu (dle zákonných podmínek), která je nezbytná, uzavřete v detailu objektu ubytování kliknutím na „Rezervace“ zadáním termínu pobytu, všech dalších údajů a odesláním.  Stisknutím tlačítka ověříte možnost takového pobytu a cenu. V případě, že máte nárok na některou ze slev, vyplňte volné editační pole. Před odesláním smlouvy je nutné přečíst Všeobecné smluvní podmínky viz výše. Po odeslání obdržíte obratem potvrzení přijetí rezervace a pokyny k dalšímu postupu.

5. Všeobecné smluvní podmínky


Povinností zákazníka je před uzavřením smlouvy se seznámit se Všeobecnými smluvními
podmínkami daného poskytovatele rekreačního pronájmu. Úhradou platby stvrzuje klient svůj souhlas s těmito podmínkami.

6. Vznik smluvního vztahu

Smlouva vstoupí v platnost poté, co uhradíte v předepsané lhůtě prvotní zálohu případně celou platbu. V případě neprovedení úhrady rezervace zaniká.

7. Platby

Všechny platby za pobyt provádějte dle pokynů uvedených na Potvrzení objednávky-smlouvy, které obdržíte e-mailem. Platby je možné provést pomocí elektronického bankovnictví na některý z účtů CK, můžete využít on-line platby pomocí platebních karet. Pozor na správný variabilní symbol, bez nějž nemůže být platba identifikována.

8. Stornování pobytu

Kdykoliv máte právo stornovat pobyt a tím odstoupit od platně uzavřené smlouvy. V takovém případě se výše stornopoplatků řídí podmínkami, které naleznete ve Všeobecných smluvních podmínkách
výše.

9. Doplatek a voucher

Doplatek provedete
dle pokynů dané CK. Voucher obdržíte e-mailem nebo na adresu zhruba 14 dnů před nástupem.

10. Reklamační podmínky - co nelze reklamovat

Při reklamaci poskytnutého ubytování či vybavení se řiďte Všeobecnými smluvními podmínkami
, viz výše.


Užitečné informace, které je dobré znát:

Domácí zvíře

Pobyt s domácím zvířetem je možný jen v případě výslovného souhlasného uvedení v doplňkových informacích. Poplatek za domácí zvíře je uveden v doplňkových informacích. Klient může na pobyt vzít max. 2 domácí zvířata. Vyšší počet podléhá schválení
CK - poskytovatelem rekreačního ubytování. Přítomnost chovných a užitkových zvířat (koně, dobytek, skot…) a zvířat chovaných podle zvláštních předpisů, je na rekreačních objektech přísně zakázána (plazi, šelmy…)

Délky pobytů a nástup

Pokud není uvedeno jinak, jsou sezonní termíny nabízeny výhradně na min. týdenní pobyt (většinou sobota - sobota). Mimosezonní termíny můžete rezervovat i na kratší dobu, např. víkend. Pobyt začíná nástupem 1. den pobytu, většinou mezi 15.00 a 19.00 a končí poslední den do 10.00 hod., kdy musí být objekt připraven k předání majiteli (příp. opuštěn pokoj). Při nástupu je nutné předložit voucher. Na voucheru je uvedeno jméno kontaktní osoby a telefonní číslo. Podrobné informace naleznete na voucheru.

Ceny, počet osob a účast dětí u nabídky rekreačních objektů

Ceny jsou vždy uváděny za celý
rekreační objekt, bez ohledu na počet osob. V katalogu je u každého objektu uveden maximální počet osob, který nesmí být překročen. Pokud se dostaví vyšší počet, není majitel povinen klienty ubytovat. Nižší počet osob je možný, ale cena se nesnižuje.

Kauce a záloha na energie

Někteří majitelé objektů vybírají kauci jako zálohu pro hrazení případných škod. V případě bezproblémového pobytu, kdy zákazník nezpůsobí žádné škody, se kauce vrací. Výše kauce je uvedena v doplňkových informacích a na voucheru. Majitel může také pomocí kauce vyžadovat zálohu na energie, pokud se hradí zvláště.

Energie a otop

Zahrnutí ceny za spotřebované energie a vytápění do ceny za pronájem objektu či jejich samostatná úhrada je věcí rozhodnutí majitele. Často jsou tedy energie a otop v katalogové ceně zahrnuty. Někteří majitelé však trvají (většinou z objektivních důvodů) na samostatném hrazení těchto nákladů. Tato skutečnost je tedy uvedena v „doplňkových a podrobných informacích k objektu“. Majitel objektu má právo žádat přiměřenou zálohu na tyto náklady po příjezdu klientů. U penzionů se energie ani otop zvláště nehradí.

Poplatky placené na místě

V ceně zakoupeného pobytu nemusí být zahrnut místní rekreační poplatek a parkovné, které jsou odváděny obci. Tyto poplatky jsou hrazeny hotově při příjezdu. Mezi další poplatky placené na místě patří poplatky za domácí zvíře, půjčení kol, využití bazénu apod. Podrobné informace jsou uvedeny v doplňkových informacích k objektu.

Škody na zařízení

Za případné škody způsobené na vnitřním či venkovním zařízení odpovídá v plné výši zákazník a je povinen tyto škody uhradit. Dohoda o náhradě škody je věcí jednání mezi klientem a majitelem.


Doprava

Dopravu z místa bydliště do pobytového místa si zajišťuje zákazník sám a částka není zahrnuta v ceně pobytu. Vzhledem k umístění většiny objektů doporučujeme dopravu vlastním vozem. Můžete se však dopravit na místo pobytu i jinou dopravou - železniční, autobusovou či leteckou.

Stravování

U nabídky
apartmánů a rekreačních domů je zákazníkům k dispozici vybavená kuchyňka. Popis vybavení naleznete v doplňkových informacích. V rekreačních střediscích je možnost zakoupení  stravování  (např. snídaně nebo polopenze). Výjimečně může být také stanovena povinnost zakoupit stravu na místě.

Lůžková výbava rekreačních domů

Přesná informace je uvedena u popisu. Je nutné znát přesné pojmy. LŮŽKOVÁ VÝBAVA je souhrnný název pro vše na spaní = LŮŽKOVINY (to je matrace, přikrývka a polštář) + POVLEČENÍ (to je výměnné povlečení na polštář, přikrývku a prostěradlo na matraci)


Standardní vybavení a vytápění

Mezi standardní vybavení objektů v tomto katalogu patří kompletní lůžková výbava (čistě vypraná a vyžehlená). Kuchyňka vždy obsahuje pro daný počet osob příbory, skleničky, šálky, talíře a nádobí na vaření. V případě, že v některém z objektů není výše uvedené vybavení, je tato skutečnost uvedena v doplňkových informacích. Vytápění objektu je ubytovatel povinen umožnit jen v době topné sezóny. Poplatek za vytápění je uveden v doplňkových informacích.

Upozorňujeme, že výše uvedené informace mají obecnou platnost pro pobyty v
ČR i zahraničí.

Kvalita objektů

★★★★★
Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou. Vhodné pro hosty, kteří vyžadují vysokou kvalitu a luxus.

★★★★
Zařízení nejvyšší kvality – vybavení objektu je velmi pěkné, Vysoké kvality a velmi často s řadou luxusních prvků. Vhodné pro hosty, kteří vyžadují komfort a kvalitu.

★★★
Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky. Vhodné pro hosty, kteří dokáží ocenit trvalou kvalitu.

★★
Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně. Vhodné pro hosty bez velkých nároků, pro něž je podstatná především funkčnost.


Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, které vzniklo časem, se toleruje. Pro hosty bez velkých nároků na bydlení a spíše s malým rozpočtem.
Vychutnejte si svou vytouženou letní dovolenou, v některém rekreačním domě, vile nebo apartmánu z naší nabídky, které disponují dostatkem prostoru, soukromí, velkou zahradou a příjemnou atmosférou.

Těšte se na nezapomenutelnou letní dovolenou společně i s Vaším psem v oblíbené evropské destinaci. Užijte si relaxaci, volnost a svobodu u moře.

Návrat na obsah