Dovolená v jurtě nebo velkém stanu na Jadranu

Přejít na obsah

Komfortně zařízené velké stany nebo luxusně zařízené jurty k pronajmutí pro stylovou dovolenou se psem na Jadranu Chorvatsko, Slovinsko, Černá Hora a Itálie


Dovolená v moderním kempu je v poslední době velice trendy a vzhledem k této popularitě, se pobyty vyprodávají velice rychle.

Mezi nejoblíbenější typ ubytování patří cenově dostupné Velké stany, Luxusní stany a Jurty s veškerým vybavením, které si mnozí klienti rezervují už rok do předu. Po velkých stanech a jurtách, následují v oblibě mobilní domky a chaty.

Chcete-li strávit se psem skvělou dovolenou ve velkém / luxusním stanu či jurtě na pobřeží Jadranu, v kterém budete bydlet jako v rekreačním domku, ale za mnohem nižší cenu, objednávejte svůj pobyt s předstihem. V letním období volné místo ve stanu / jurtě seženete jen náhodou.

Rezervace v předstihu má ještě jednu obrovskou výhodu. Máte z čeho vybírat, tudíž si můžete zvolit ubytování a místo pobytu dle vašich přestav.

Toužíte po klidu? Můžete si vybrat ubytování ve stanu na jedinečném a tichém místě.

Máte rádi zábavu? Pak lze vybírat ubytování ve stanu, který je umístěn v kempu s aquaparkem a tobogány, sportovním hřištěm, půjčovnou kol, nabídkou heren, animačních programů a jiných služeb.Návrat na obsah