Sleva Chorvatsko - akční nabídka ubytování se psem v Chorvatsku

Přejít na obsah


Chorvatsko se psem
speciální slevová nabídka

V této horké akční nabídce najdete rekreační objekty s výjimečně levnou cenou, která ani v hlavní sezóně není vyšší než 19 € za osobu/noc.

Důležité!

Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!

Partner sekce:Toužíte prožít dovolenou v Chorvatsku za výhodnou cenu i s vaším pejskem?

Na nic nečekejte a začněte vybírat z akční nabídky dovolené se speciální slevou, svůj útulný prázdninový dům, vilku, byt či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné a pohodové dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře, spoustu nezapomenutelných zážitků a dlouhé procházky po jadranském pobřeží i s vaším pejskem...
Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu v Chorvatsku "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


Návrat na obsah