Ostrovy Jižní Dalmácie se psem - Dovolená s pejskem na ostrově v Chorvatsku

Přejít na obsahDovolená ostrovy Jižní Dalmácie aneb pobyty se psem na Jihodalmátských ostrovech


Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou na některém z okouzlujících Jihodalmátských ostrovů i s vaším pejskem? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný rekreační dům, vilu, byt, mobil home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování na některém z ostrovů Jižní DalmácieJ, rezervujte jednoduše online, (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším kamarádem, psem
Důležité!

Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!

Partner sekce:Jihodalmátské ostrovy
Poznejte úchvatnou krásu Jihodalmátských ostrovů, rozprostírajících se ve vodách blankytně modrého Jaderského moře na jihu Chorvatska. Staňte se také jedním z mnoha obdivovatelů, kteří si ostrovy pro jejich odlehlost a nedotčenou krásnou přírodu zamilovali a pravidelně se sem vracejí trávit svou dovolenou. Zdejší půvabné přírodní scenérie a jedinečné historické památky okouzlí doslova každého návštěvníka. A ani milovníci vodních sportů zde nezůstanou ochuzeni. Velmi dobré podmínky pro windsurfing a jachting jsou v Lastovském a Pelješackém průlivu. Kdo dává přednost koupání v průzračně čistém moři, najde ho naprosto všude. Všichni si zde přijdou zkrátka na své, ať dáváte přednost odlehlým zátokám, opuštěným maličkým ostrůvkům nebo naopak rušné  zábavě na pláži s organizovaným servisem.

Oblíbené ostrovy: Jednoznačně vede krásná Korčula, viz video.Návrat na obsah