Se psem do Chorvatska - FIRST MINUTE ubytování v kempu - apartmán, pokoj a mobilní dům

Přejít na obsah


Výhodná dovolená v Chorvatsku se psem
v kempu / rekreačním středisku


Chystáte se na dovolenou se psem do Chorvatska a hledáte vhodné ubytování za rozumnou cenu s All inclusive stravou nebo bez stravy? Možná vás zaujme a příjemně překvapí naše nabídka levných i luxusních pobytů se psem, v některém z turistických komplexů.


Zejména party přátel a rodiny s dětmi, volí pro svou pohodovou dovolenou tento typ ubytování v rekreačních areálech. Vybrat si můžete mobilní dům, apartmán, pokoj či rekreační dům pro velkou rodinu. Kempy nabízejí kromě ubytování i spoustu sportovních a zábavních možností pro děti i dospělé. V sezóně se o dokonalou zábavu vašich dětí postarají animátoři, a vy si tak můžete užívat plážovou pohodičku bez dětí.


Důležité!

Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!

Partner sekce:Návrat na obsah