Střední Dalmácie se psem - Dovolená s pejskem ve Střední Dalmácii

Přejít na obsah

Dovolená Střední Dalmácie aneb pobyty se psem ve Střední Dalmácii


Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou, v některém z letovisek Střední Damácie, i s vaším pejskem? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný rekreační dům, vilu, byt, mobil home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování ve Střední Dalmácii rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším psím kamarádem

Střední DalmáciePojeďte si užít příjemnou dovolenou s celou rodinou i psem do okouzlující Střední Dalmácie. Krása členitého pobřeží s kouzelnými zátokami, se zářícími bělostnými drobnými oblázky a pískem, historické památky, monumentální pohoří Biokovo, které se vypíná nad Makarskou riviérou a čistá příroda prosluněné Střední Dalmácie spolu s vůní bylinek a levandule na Dalmatských ostrovech, láká každým rokem tisíce turistů, kteří se do těchto kouzelných míst jezdí rekreovat a dobíjet baterky. A není divu. Vždyť Střední Dalmácie spolu se Středodalmatskými ostrovy patří mezi nejkrásnější oblast východního Jadranu a mnozí její věrní návštěvníci jí pokládají dokonce za nejkrásnější přímořskou oblast na světě, a to pro harmonii přírody a úžasné výtvory lidských rukou.

Mezi nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější místa pro relaxační i aktivní dovolenou ve Střední Dalmácii patří Split, Šibenik, Vodice, Primošten, Trogir a také nudisty, jachtaři, surfaři a ostatními milovníky vodních sportů vyhledávaný ostrov Brač.  Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu ve Střední Dalmácii či v jiné části Chorvatska, "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


Informace o Chorvatsku

Se psem do Chorvatska:


Počet obyvatel: 4 456 096
Rozloha kontinentální části:

56 542 km²
Hlavní město: Záhřeb (Zagreb)
Úřední jazyk: Chorvatština
Měna: Kuna (100 lipa)
Mezinárodní telefonní směrové číslo: +385
Časová zóna:

UTC +1 (v létě UTC +2)
Velká města: Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Brod, Vukovar

Návrat na obsah