Dovolená se psem v Itálii u moře - Itálie vlastní doprava

Přejít na obsah

Dovolená Itálie - pobyty se psem


Itálie je úchvatná země, která  nabízí nespočet důvodů, proč jí navštívit:
Letní pohodu na sluncem vyhřáté písečné pláži u klidného moře na pevnině nebo některém ostrově. Zimní radovánky v Alpách. Celoroční výlety do populárních míst, kterými jsou zejména města - starověký Řím, romantické Benátky a renezanční Florencie. Benátky musí navštívit každý, kdo se chce nechat okouzlit Benátskou romantikou: - projet se na gondole, procházet malebné úzké uličky a nasávat unikátní atmosféru tohoto města s bohatou historií, plných kulturních památek a typických italských pizzerií a kaváren.

Hned po Řecku je Itálie nejstarší zemí Evropy a nejznámější jako domov olivového oleje, výborného vína a
výtečného jídla, mafie, římských ruin a renesančních paláců. Klima Itálie je velmi rozdílné a záleží na tom, v které části se nacházíte.  Příroda je zde také poměrně různorodá. Zkrátka Itálie má hodně co nabídnout svým turistům a lákadel Itálie je opravdu mnoho, tak proč si neudělat také dovolenou v Itálii a zažít něco nového!

Chcete prožít překrásnou dovolenou v Itálii i s vaším pejskem?

Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný prázdninový dům, vilu, byt, mobile home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u moře v Itálii, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek na prosluněné mořské pláži a dlouhé procházky po italském pobřeží i s vaším mazlíčkem...

Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu uvést, že s vámi bude na pobytu i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


Nabídka rekreačních domů v Itálii
Psí pláž Pluto v Bibione
informace o pláži + nabídka ubytování

Informace o Itálii

Počet obyvatel: 60 115 625
Rozloha kontinentální části:

301 338 km² z toho 2,04 % vodní plochy
Hlavní město: Řím (Roma) - 2,8 milionu

Nejvyšší bod: Mont Blanc (Monte Bianco)
Úřední jazyk:
Italština
Měna:
Euro a švýcarský frank(na území exklávy)
Telefonní předvolba: +
39
Časová zóna: UTC +1
Velká města: Řím, Milán, Neapol, Turín
O
strovy: Sicílie, Sardinie, Elba
P
oloostrovy: Apeninský poloostrov, Salentina, Kalabrijský poloostrov, Gargano
J
ezera: Gardské jezero (Lago di Garda), Como, Maggiore, Trasimenské jezero
livy: Janovský záliv, Gaetský záliv, Salernský záliv, Tarentský záliv, Benátský záliv

Návrat na obsah