Videonávody jak objednávat a rezervovat rekreační domy u moře

Přejít na obsah

Jak vyhledat a rezervovat Váš vysněný dům u moře?


Seznamte se prostřednictvím videonávodů a obrázků se všemi inteligentními funkcemi vyhledávače a dalších pokročilých nástrojů, které vám pomohou k rychlému nalezení Vašeho rekreačního domu či apartmánu, který bude po čas dovolené útulným domovem pro celou vaší rodinu i mazlíčka. Představíme vám také mapu a její vyhledávací možnosti a naučíme vás, jak si vytvořit svůj seznam pro porovnávání vybraných objektů a jak používat plánovač tras. Nechte se níže inspirovat a bavte se!

Jak hledat a rezervovat - vysvětlení:

Vyhledávací funkce –  Vyhledávání je velice jednoduché. Hledaný výraz, který zadáváte do políčka - země, region... je automaticky doplňován, jak píšete, nebo jsou navrhovány vhodné alternativy.

Jak na to - Jste-li již rozhodnutí, v které zemi budete letos trávit dovolenou, tak stačí nahoře v menu na danou zemi kliknout, např. na Itálii a začít vybírat ze všech prázdninových domů v Itálii. Jelikož, je ale nabídka domů obrovská, protože se zobrazují všechny domy ve všech italských prázdninových destinacích, a vám se nechce prohledávat celou nabídku, protože již víte, že letos chcete prožít svou vysněnou dovolenou např. v letovisku Bibione, protože tam je krásná psí pláž Pluto, tak stačí postupovat takto:

1. Do políčka ve vyhledávači (tam, co na obrázku vidíte Itálie), napište Bibione a jděte k bodu 2.2.
Určete další kritéria - po kliknutí se vám rozevře seznam se zaškrtávacími políčky.
Zaškrtněte vaše požadavky a křížkem seznam zavřete...

3. V našem případě viz obrázek, jsme zvolili tato kritéria:
Domácí zvíře povoleno (je nastaveno automaticky) Last Minute a  Vzdálenost k moři do 1 Km.
Zvolená kritéria lze
velmi snadno křížkem mazat a přidávat jiná tak, abyste vždy našli to, co hledáte.


Znáte-li již datum dovolené, můžete zvolit i datum a délku pobytu. Hotovo. Nyní klikněte na tlačítko  Vyhledávání ...
a následně se můžete, nejlépe při šálku lahodné kávy či čaje, začít probírat krásnými domy z nabídky...
Vychutnejte si svou vytouženou letní dovolenou, v některém rekreačním domě, vile nebo apartmánu z naší nabídky, které disponují dostatkem prostoru, soukromí, velkou zahradou a příjemnou atmosférou.

Těšte se na nezapomenutelnou letní dovolenou společně i s Vaším psem v oblíbené evropské destinaci. Užijte si relaxaci, volnost a svobodu u moře.

Návrat na obsah