Dovolená s Interhome - videa letní dovolená

Přejít na obsah

Interhome videa

rekreační domy pro letní dovolenou se psem u mořeProč je dovolená se psem ta nejlepší dovolená?


Stačí se dívat a pochopíte...

Přinášíme Vám ke zhlédnutí videa, která Vám nastíní, jak báječná může být Vaše letní dovolená se psem u moře s
cestovní agenturou Interhome a portálem Dovolená se psem.

Zapomeňte na starosti a začněte myslet na dovolenou, kterou si tolik zasložíte!
Užijte si tu nejlepší dovolenou s rodinou, přáteli anebo s vaším partnerem, a to zcela v soukromí.

Domy ideální pro dovolenou se psem

V prázdninových domech od Interhome je srdečně vítán i Váš pes - najděte si perfektní dům, apartmán nebo byt na dovolenou se svým psem. Vyberte si z více než 11.000 pet přátelských prázdninových domů, ve Francii, Itálii, Chorvatsku a Španělsku.


Rekreační dům ve Francii pro dovolenou se psem

Užijte si dovolenou ve Francii s Interhome a prožijte svůj volný čas v rekreačním domě u moře na Azurovém pobřeží. Interhome má ideální rekreační ubytování pro celou vaší rodinu i psa.  


Rekreační dům v Chorvatsku pro dovolenou se psem

Prožijte svou dovolenou u moře se psem v rekreační destinaci Chorvatsko, která je mezi pejskaři nejoblíbenější. Poznejte dechberoucí krásy Jadranu i kulturních památek, které činí tuto zemi jedinečnou.
Rekreační dům v Itálii pro dovolenou se psem

Užít si jedinečnou dovolenou v Itálii i se svým psem můžete v útulném rekreačním domě poblíž pláže a to jak ve Středomoří tak i na Jadranu.


Rekreační dům ve Španělsku pro dovolenou se psem

Pojeďte si letos odpočinout na písečné pláže do Španělska. Se svým pejskem můžete o dovolené ve Španělsku relaxovat na pevnině nebo na některém z Baleárských a Kanárských ostrovů. Nechte se okouzlit překrásnou přírodu: Působivé hory, sady olivovníků, pole vinic, blankytně modré moře...

Už víte proč je dovolená se psem s ubytováním od Interhome ta nejlepší? A už máte vybraný ten svůj ideální dům, který Vám i Vašemu psovi poskytně to správné zázemí k prožití té nejkrásnější dovolené ve vytouženém pohodlí?


Návrat na obsah