Zájezdy se psem do zahraničí - dovolená v Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Rakousku... - dovolenasepsem.unas.cz

chaty, chalupy, apartmány, hotely...


Přejít na obsah
Zahraniční dovolená 2023

zájezdy či soukromé ubytování s domácím mazlíčkem v nejkrásnejších prázdninových regionech Evropy Ať pes, nebo kočka - ve všech evropských zemích na této stránce, jsou Vaše domácí zvířátka vítána.
Zvolte níže zemi, kterou chcete s Vaším zvířátkem navštívit, a klikněte na příslušný link. Následně budete moci vybrat z široké nabídky soukromých prázdninových domů, vil, chat, chalup, bytů, apartmánů či hotelů, kde je domácí zvíře dovoleno.

V nabídce na Váš čeká jak ZIMNÍ dovolená, tak i LETNÍ dovolená s pejskem či kočičkou. Nechybí samozřejmě ani nabídka prázdninových domů s Last minute nebo Firtst minute slevou za velice příznivé ceny.


Vyberte si u nás svoji vysněnou dovolenou a užijte si jí společně i s vaším mazlíčkem, jak se patří :-)Chorvatsko se psem

Prožijte pohodovou dovolenou s Vaším mazlíčkem u azurového Jadranu.


Chorvatsko patří k nejoblíbenějším destinacím Středozemního moře. S ničím nesrovnatelný ostrovní svět, zrcadlově čisté moře Jadranu a množství sportovních a volnočasových aktivit učiní z pobytu v Chorvatsku nezapomenutelný zážitek. Majitelé domů a hoteliéři jsou na Vaši návštěvu přichystaní. Je jedno, zda se chystáte na ostrov či pevninu do Istrie, Kvarnerského zálivu nebo Severní, Střední či Jižní Dalmácie - buďte srdečně vítáni!

Francie se psem

Relaxujte se svým zvířátkem v zemi módy, vína, sýrů, pikantní kuchyně a překrásné přírody.

Francie jež je omývaná čtyřmi moři patří mezi vyhledávaná turistická střediska už od nepaměti. Tato majestátní země zaujme každého návštěvníka členěním povrchu, který se zvedá od západu na východ, a tudíž umožňuje turistické a sportovní vyžití nejen na pobřeží moře, ale i ve vysokých zasněžených vrcholcích Francouzského středohoří, Pyrenejí nebo Alp. Klenotem Francie je Paříž známá jako ráj milovníků života a luxusem Francie je Azurové pobřeží, jež je vyhledáváno boháči a celebritami.

Itálie se psem

Objevte se svým pejskem historická města a dlouhé písečné pláže.

Itálie jako cíl pro příští dovolenou nabízí vše, po čem Vaše srdce touží! Pohoří Alp na severu země nabízí vynikající podmínky pro zimní sporty i pěší turistiku, střed a jih země se pak vyznačují vlhčí zimou, zato ale velmi suchým a teplým létem, které splňuje všechny podmínky pro vydařenou letní dovolenou. V nabídce najdete pestrou škálu ubytování se psy, včetně pobytů u vyhlášené psí pláže Pluto v Bibione.

Španělsko se psem

Prožijte suptropické klima na 3500 km dlouhém pobřeží druhého nejoblíbenějšího letoviska na světě.

Španělsko nabízí mnoho kulturně pozoruhodných míst. Barcelona je historicky na prním místě Katalánie a je dnes hlavním obchodním centrem země. Krajinné památky se nacházejí především v zeleni serverní části pohoří. Ráj pro koupání na 3500 m dlouhém pobřeží nabízí různorodé vodní sporty, jako potápění, surfování, plachtění, vodní lyžování a také jet-ski. Španělsko je po Francii nejoblíbenější destinací světa.


Momentálně si u nás můžete najít rekreační ubytování se psem také na Slovensku a do budoucna budete moci vybírat svou dovolenou se psem též v Maďarsku, Rakousku a Švýcarsku. V případě Vašeho zájmu o dovolenou v těchto zemích, se můžete podívat do nabídky ubytování a pobytů se psem u našich partnerských CK a CA.


Švýcarsko se psem

Nechte na Vás zapůsobit zemi pokrytou sněhem, čistými jezery a útulnými městy.
Švýcarsko leží v srdci střední Evropy. Je to malá velmi hornatá země. V horách se rozprostírají ledovce a na jihu rostou palmy. Podnebí je mírné, bez extrémních teplot nebo vlhkosti v létě i v zimě.

Nabídky dovolené se psem pro Švýcarsko

Slovensko se psem

Vezměte svého psího kamaráda s sebou do nedotčené přírody lesů a hor.
Slovensko to je lyžování, turistika, zábava, lázeňství, milí lidé a nádherná příroda. Podnebí je mírné, bez extrémních teplot nebo vlhkosti v létě i v zimě. Slovensko se vyznačuje Vysokými a Nízkými Tatrami.

Nabídky dovolené se psem pro Slovensko

Rakousko se psem

Vydejte se spolu se svým zvířátkem do světa zelených údolí a zasněžených hor.
Alpy zaujímají převážnou část Rakouska a nabízejí nesčetné možnosti k aktivní i relaxační dovolené.


Hornatá krajina, ledovce i hluboká údolí, malebné vesničky, průzračná horská jezera, klid a čestvý vzduch, stejně jako rozsáhlé historické památky, to vše dělá ze sousedního Rakouska ideální cíl pro Vaší příští dovolenou.

Nabídky dovolené se psem pro Rakousko


Maďarsko se psem

Vychutnejte si jedinečné zážitky při procházkách se psem podél Balatonu, nebo Dunaje v Budapešti.
Maďarsko patří při výběru dovolené bezpochyby k těm nejoblíbenějším zemím Evropy. Balaton, Budapešť, Pusta - to jsou pojmy, které osloví snad každého z nás. Seznámili jste se už také s maďarskou pohostinností, s četnými historickými a kulturními památkami, nebo s rozličnou krajinou mezi Balatonem a pohořím? Užívejte si s celou rodinou sportovních akcí a řady aktivit pro volný čas! Určitě Vás zaujme např. návštěva hlavního města, nebo třeba i výlet k tradiční selské svatbě.

Nabídky dovolené se psem pro Maďarsko


Upozornění: Přesné podmínky o ubytování Vašeho domácího mazlíčka najdete v popisu objektu.Cestování se zvířaty

Pro pohodlí a bezpečí Vašich zvířecích miláčků Vám přinášíme užitečné informace:

  • o možnostech a podmínkách přepravy zvířat na leteckých, vlakových a autobusových linkách

  • o zajištění pohodlí a bezpečí Vašich mazlíčků na cestách

  • o požadavcích na pas pro zvířata do zemí EU


Číst víceHLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?

Našli jsme ho ZDE!!!VYCHYTÁVKY na doma i na cesty:

Měl Váš pes nebo Vy klíště? Bojíte se boreliózy? Použijte domácí test na borelie!

  Kam se jít se psem vykoupat v Praze a okolí?

  Čistící válečky Schticky
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

  Vyčesávač srsti FURminátor
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

   Psí WC do bytu i na dovolenou
kvalitní toaleta pro psy i štěňata

   Domácí psí pamlsky
recepty na úžasné pečené pamlsky pro psyUžitečné informace na cestu:


--- Komerční sdělení ---
Návrat na obsah