Recenze na válečky Schticky - odstraňovač chlupů a jiných nečistot - dovolenasepsem.unas.cz

chaty, chalupy, apartmány, hotely...


Přejít na obsah

Vyzkoušeno - doporučujeme

Recenze zveřejněna: 11. 2. 2013
aktualizováno: 25. 7. 2018

Lepkavé válečky Schticky "US patent" - rychle a snadno očistí povrch od nechtěných zvířecích chlupů a jiných nečistot

Dnes vám přináším recenzi a můj tip na povedeného a velice užitečného pomocníka do domácnosti i na cesty, s kterým jsem naprosto spokojená a splňuje konečně mé požadavky na dokonalé odstranění chlupů z čehokoliv, v mém případě hlavně z oděvů.Po celá léta co mám po svém boku psy (od dětství) jsem se potýkala s nepříjemným problémem - chlupy na kabátě, sukni apod. Každý den při odchodu z domu jsem musela můj černý kabát nebo kostým pracně čistit od chlupů i přesto, že jsem pravidelně smejčila a "odchlupovala" celý byt. Určitě to znáte všichni, kteří jste majitelem línajícího mazlíčka (psa nebo kočky), že jejich chlupy nás dokáží pěkně potrápit. A to nemluvě o chlupech na sedačce. Velice nepříjemná situace nastane, např. když k vám zavítá návštěva, která se pohodlně usadí do sedací soupravy, kterou samozřejmě udržujete v naprosté čistotě, a přesto se návštěvníci nestačí divit, jak jsou chlupatí :-(

Za ty dlouhé roky jsem vyzkoušela mnoho způsobů od čištění mokrou rukou, přes různé kartáče
na textil až po čistící válečky s lepivou páskou, kterou jsem musela po jednom tahu válečkem pracně strhávat. Než jsem sedačku či oděv očistila, strhala jsem tolik lepivé pásky, že tento váleček byl tak na 4 použití a musela jsem sáhnout po novém. Neustále jsem kupovala válečky do zásoby, a tudíž se mi tato metoda odchlupování hodně prodražila. A to nemluvím o čase - vyčistit kabát trvalo neskutečně dlouhou dobu.

Tomuto příkoří je dnes naštěstí konec a to díky válečkům Schticky, na které mě upozornila kamarádka, samozřejmě také chovatelka :-)
 
Čistící válečky Schticky jsou naprosto geniální. Konečně vyčistím oděvy, sedačku, ale i koberec nebo sedadla v autě snadno a hlavně rychle! Dokonale odstraní chlupy, vlasy, prach a jiné nečistoty. Konec válečkům na textil s lepicí páskou a jiným nedokonalostem.

Jak fungují válečky Schticky?

Oproti jiným válečkům fungují geniálně, na naprosto jednoduchém principu. Chcete-li mít váleček kluzký - namočte ho. Potřebujete-li mít váleček lepkavý - nechte ho suchý. Chlupy z oděvů či
textilu čistím suchou metodou. Když se váleček zanese chlupy, opláchnu ho, osuším a akci "odchlupování" opakuji. A co je úžasné? Už nemusím nic kupovat do zásoby a zbytečně vyhazovat peníze. Za jednu cenu mám teleskopickou ocelovou rukojeť a 3 čisticí válečky různých velikostí, které po opláchnutí používám opakovaně. Nejmenší váleček se vejde do kabelky, takže mohu odchlupovat kdykoliv je to potřeba. Vzhledem k tomu, že mám dlouhé vlasy, tak i v tomto případě je váleček můj skvělý kamarád do nepohody a vlasy z oděvů odstraním raz dva.

V případě zájmu o podrobné informace či objednávku č
istících váleč Schticky
, navštivte výhradního prodejce:

internetový obchod TopShop >>  UPOZORNĚNÍ:    

S politováním oznamuji, že TopShop a ani žádný jiný prodejce v ČR již Schticky váleček na nežádoucí chlupy neprodává.
Je to velká škoda :-(( Jako alternativu tohoto geniálního VÁLEČKU Vám níže doporučuji jiné odstraňovače chlupů a nečistot.  DOPORUČUJI:    
Vzhledem k tomu, že od roku 2016 TopShop a ani žádný jiný prodejce v ČR již Schticky váleček nenabízí, doporučuji Vám kvalitní alternativu - tento silně lepivý silikon váleček s kartáčem, který stejně rychle a dokonale odstraňuje chlupy, vlasy, drobky a jiné volné nečistoty z oblečení, koberce i nábytku. Lepivý váleček s kartáčem je skládací, tudíž ideální parťák nejen na doma, ale i na cestování.
  Mohlo by vás také zajímat:   

Úžasný pomocník pro majitele
línajících domácích mazlíčků je rovněž speciální nástavec na vysavač pro přímé vysávání / kartáčování zvířecí srsti, s kterým svého dlouhosrstého mazlíčka šetrně a bezbolestně vykartáčujete a zbavíte ho nežádoucích chlupů, které skončí rovnou ve vysavači. Pokud jste již někdy zkoušel/a vysávat chlupy z vašeho mazlíčka, tak jistě víte, že klasická trubice i hubice si s chlupy neporadí, ale tento kartáč na srst Dyson (groom), si poradí se srstí hravě. Hubice Dyson Groom odstraní uvolněné chlupy z psího kožichu dříve, než je pes roznese po celém bytě. Hubice je vhodná téměř pro všechny typy vysavačů Dyson.


Dobrý pomocník na úklid po chlupáčích, s kterým lehce odstraníte chlupy, žmolky, prach a vlasy z oblečení, čalounění i podlahy (nikoliv přímo srst ze zvířat), je univerzální 3-dílná sada vysavačových nástavců Wessel-Werk. Tyto hubice pro úklid zvířecí srsti jsou určeny pro všechny typy vysavačů (kromě Vorwerk a Dyson).
 TIP na spravné ošetřování válečku:  


Po použití umyjte
váleček mýdlem a teplou vodou. Ručníkem ho osušte do sucha. Umístěte na chladném, suchém a čistém místě. Pokud váš Schticky kryt, ujistěte se, že je zakrytý, když ho nepoužíváte. Nenechávejte váleček znečištěný a nevystavujte ho slunci nebo přímému teplu.

Důležité: Nepoužívejte k čištění
v kontaktu s amoniakem,  alkoholem nebo s jiným čisticím přípravkem. Způsobilo by to nenapravitelné škody.Video Schticky
Schticky lepkavý váleček video

Autorka recenze:
Chovatelka psů
, managerka a administrátorka webu
Dovolená se psem
Iveta Hájková


HLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?
Našli jsme ho ZDE!!!


VYCHYTÁVKY na doma i na cesty:

Měl Váš pes nebo Vy klíště? Bojíte se boreliózy? Použijte domácí test na borelie!

  Kam se jít se psem vykoupat v Praze a okolí?

  Čistící válečky Schticky
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

  Vyčesávač srsti FURminátor
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

   Psí WC do bytu i na dovolenou
kvalitní toaleta pro psy i štěňata

   Domácí psí pamlsky
recepty na úžasné pečené pamlsky pro psy

jednoduše přírodní cestou. Byt provoní a s pachem zatočí likvidátor zápachu ALPUžitečné informace na cestu:


--- Komerční sdělení ---
Návrat na obsah