Toaleta pro psy Potty Patch s dárkem zdarma + MIMOŘÁDNÁ AKCE - sleva 400 Kč a poštovné zadarmo - dovolenasepsem.unas.cz

chaty, chalupy, apartmány, hotely...


Přejít na obsah


Zaujalo nás - doporučujeme

Toaleta Potty Patch pro Vašeho mazlíčka do bytu, na terasu, zahradu i na dovolenou

zveřejněno: 2. 6. 2012  | aktualizováno: 29. 5. 2016


Velice nás jako chovatele psů zaujal tento revoluční výrobek na vykonávání potřeby pejsků a štěňat, který zabrání mnohým nechtěným nehodám na podlaze, koberci či na sedací soupravě ...

Po vyzkoušení toalety Potty Patch našimi psy, kteří si na toaletu k našemu milému překvapení velice rychle zvykli a doslova si jí zamilovali, jsme se rozhodli vás s tímto skvělým pomocníkem - antibakteriální podložkou - psí toaletou, blíže seznámit.

Výhody toalety Potty Patch:

Je vítaným pomocníkem jak pro psy, tak pro nás chovatele např. v naší nepřítomnosti, či když se nám zkrátka nechce už jít s pejskem ven, jelikož jsme moc unavení, nebo nemocní a na blízku není nikdo, kdo by psa vyvenčil.


Pejsek si s touto toaletou může ulevit, kdy potřebuje a my můžeme být v klidu, že po návratu domů z práce nebudeme zase muset uklízet tu spoušť...


Pro majitele štěňátek je toaleta výtečným pomocníkem při výcviku.


Pro majitele bojácných pejsků, kteří se bojí chodit ven, nebo mají strach z bouřky, vánice a deště, je toaleta též nepostradatelným pomocníkem. Už nemusíte nutit pejska do venčení v prostředí, kterého se bojí. Nyní, díky této toaletě může vykonat potřebu bez stresu, v klidu domova.


Na dovolené v hotelu či jiném prázdninovém zařízení vás psí toaleta ochrání od trapasů, které vám mazlíčci mohou nečekaně přichystat.


Podložka je antimikrobiální tráva, která odolává zápachům, takže už žádný zápach z našich mazlíčků ...  TIP:     U dospělých psů nepoužívejte toaletu jako plnohodnotnou náhradu za pravidelné venčení. Střední a velká plemena byste tak připravili o velkou radost z pohybu. Toaleta je ideální k pravidelnému používání hlavně pro štěňata a malá plemena. Pro velká plemena je toaleta vítaným pomocníkem nejlépe v akutních a mimořádných situacích, které občas nastanou.V případě zájmu o podrobné informace k psí toaletě Potty Patch a také jak Potty Patch funguje, navštivte výhradního prodejce:

UPOZORNĚNÍ:
S politováním oznamujeme, že Top Shop již psí toaletu Potty Patch neprodává. Je to velká škoda, ale nic není ztraceno :-)


Našli jsme pro Vás naprosto totožnou alternativu tohoto geniálního trávníčku na venčení, navíc za mnohem nižší cenu. Tuto alternativní psí toaletu s názvem Potty Pad od zn. PROPET, můžete zakoupit v obchodě tvproducts.cz zde . Na výběr máte rovněž ze dvou velikostí: WC pro malé psy a WC pro velké psy. Případně si vyberte psí WC níže, kde se vám v banneru zobrazují nabídky toalet pro psy z různých eshopů:
Pohlédněte na video a přesvědčte se o výhodách psího WC Potty Patch

Autorka recenze:
Chovatelka psů, managerka a administrátorka webu
Dovolená se psem
Iveta Hájková
HLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?
Našli jsme ho ZDE!!!


VYCHYTÁVKY na doma i na cesty:

Měl Váš pes nebo Vy klíště? Bojíte se boreliózy? Použijte domácí test na borelie!

  Kam se jít se psem vykoupat v Praze a okolí?

  Čistící válečky Schticky
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

  Vyčesávač srsti FURminátor
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

   Psí WC do bytu i na dovolenou
kvalitní toaleta pro psy i štěňata

   Domácí psí pamlsky
recepty na úžasné pečené pamlsky pro psy

jednoduše přírodní cestou. Byt provoní a s pachem zatočí likvidátor zápachu ALPUžitečné informace na cestu:


--- Komerční sdělení ---
Návrat na obsah