Pečeme pro psy úžasné psí pamlsky | Recepty na zdravé psí dobroty - dovolenasepsem.unas.cz

chaty, chalupy, apartmány, hotely...


Přejít na obsah


HLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?
Našli jsme ho ZDE!!!

Recepty na zdravé psí sušenky aneb pečeme pejskům

Okouzlete svého pejska vlastnoručně upečenými pochoutkami. Upečte mu lahodné domácí sušenky, které mohou posloužit jako odměna za poslušnost doma i na dovolené a zároveň i jako dokonalá péče o psí chrup. Dopřejte mu radost z chuťového zážitku, který si zaslouží.

Domácí sušenky pro psy jsou nejen chuťově výtečné, ale zároveň zdravé. Při domácí přípravě sušenek bezpečně víte, z jakých surovin sušenky připravujete a tudíž se Vám nemůže stát, že psovi dáte za odměnu obarvenou směs modifikovaných surovin,
vedlejších živočišných produktů, vedlejších rostlinných produktů, koktejl chemických látek, cukru a soli, jako tomu je u mnohých komerčních pamlsků.

Snažte se sušenky započítávat do běžné denní výživové dávky. Pokud však podlehnete psím vypečeným nátlakům a mazaným pohledům a s dávkou sušenek to krapet přeženete, nic se neděje. Děláme to snad všichni neb těm rozkošným psím pohledům se zkrátka nedá odolat. Dobrá rada na to, jak svému psovi dopřát to nejlepší a neudělat z něj kouli, zní: Provádějte zkoušku žeber. Dokud psovi nahmatáte po obou stranách spodní žebra, je vše v pořádku. V momentě, kdy žebra necítíte, je na čase ubrat nebo přejít na sušenky méně tučné - dietní.

Zde jsou recepty na psí
laskominy, vhodné pro zdravé i nemocné psy:Recept na diabetické pamlsky pro psy


Máte-li psa diabetika, pak víte, že je v obchodě těžké najít pamlsek, který by nemocnému pejskovi zdravotně vyhovoval. Toto je recept na psí lahůdku, která nenapáchá na zdraví Vašeho psa žádné škody a bude mu moc chutnat. Pamlsky pro dianbetické psy se budou dokonce líbit i psům bez diabetu.

Zobrazit recept

Recept na křupavé jablečné sušenky pro psy


Pokud chcete dopřát pejskovi bezmasou lahůdku, tak tyto jablečné křupky jsou tou pravou pochoutkou, po které se jen zapráší... Všichni kdo máte doma na zahradě jablka, tak tyto báječné křupky navíc upečete s dobrým pocitem, že základní surovina je čistá, bez chemického ošetření a ozařování, jako tomu může být u jablek kupovaných.


Zobrazit recept


Recept na psí vegetariánské sušenky se sýrem


I když je pes od přírody masožravec, řada psů chtě - nechtě musí skončit na vegetariánské stravě kvůli alergii na masovou složku v krmivu. Tyto velice chutné a voňavé sušenky, budou pro Vašeho pejska vítaným zpestřením a oživením jeho jídelníčku. Sýrové tyčky budou milovat i zdraví pejsci a to doslova do posledního drobečku...

Zobrazit recept

--- Komerční sdělení ---

VYCHYTÁVKY na doma i na cesty:

Měl Váš pes nebo Vy klíště? Bojíte se boreliózy? Použijte domácí test na borelie!

  Kam se jít se psem vykoupat v Praze a okolí?

  Čistící válečky Schticky
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

  Vyčesávač srsti FURminátor
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

   Psí WC do bytu i na dovolenou
kvalitní toaleta pro psy i štěňata

   Domácí psí pamlsky
recepty na úžasné pečené pamlsky pro psyUžitečné informace na cestu:


Návrat na obsah