O nás - dovolenasepsem.unas.cz

chaty, chalupy, apartmány, hotely...


Přejít na obsah

O nás - aneb jak se zrodil nápad

Vážení majitelé domácích mazlíčků,
z vlastní zkušenosti víme, jak je nejen časově náročné zajistit dovolenou pro sebe, ale i pro svého zvířecího přítele. Nemluvě o tom, že vyhledat v nabídce cestovních kanceláří či cestovních agentur zájezd nebo ubytování, kam byste si mohli vzít i svého pejska, je mnohdy nad lidské síly. Proto přišla v r. 2010 na svět myšlenka, poskytnout vám všem chovatelům pejsků, kteří chcete a nebo musíte trávit dovolenou společně se svým zvířecím kamarádem, přehlednou nabídku k pejskům přátelských hotelů, chat a chalup v České republice,
a také rekreačních apartmánů a domů v nejžádanějších evropských zemích.

V únoru 2011 spatřil světlo světa portál www.dovolenasepsem.unas.cz, který jsme pro vás a vaše mazlíčky připravili společně ve spolupráci s
prestižními cestovními kancelářemi a top poskytovateli prázdninových pronájmů viz kontakt


Nyní si můžete u nás pohodlně a na jednom místě najít a nezávazně rezervovat útulné ubytování například na venkovské chaloupce se zahradou a bazénem, chatě se saunou, v domku s vinným sklípkem, apartmánu s internetem nebo chatce či bungalovu v kempu s dětským klubem, kde můžete příjemně relaxovat na čerstvém vzduchu a také podnikat turistické výlety.


Pokud hledáte uvolnění na pár dní nebo na víkend, pak vám zajisté přijde vhod relaxační pobyt se psem ve Wellness hotelu či lázeňském penzionu se snídaní nebo All Inclusive, kde vás budou rozmazlovat a hýčkat různými procedurami a masážemi.


Chystáte-li se společně i se svým psem na dovolenou k moři, pak určitě nahlédněte do nabídky nádherných rekreačních domů a apartmánů v nejžádanějších plavkových destinacích, v kterých najdete ideální zázemí pro dovolenou se psem.


Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou Pet Friendly ubytování. Objevte všechny přednosti, které nabízí ten či onen rekreační dům - příjemné přechodné bydlení poskytující vytoužený klid a nerušené soukromí dvojici, partě přátel, rybářům, houbařům, cyklistům, rodině s dětmi, milovníkům přírody, zábavy a dobrodružství.


Ať už plánujete strávit se svým psím kamarádem krátkodobou či dlouhodobou dovolenou v zahraničí nebo v tuzemsku, a to na venkově, ve městě, na horách, v lázních, u moře,  jezera či lesa, u nás si zajisté vyberete.


Potřebujete-li pomoci s objednávkou, nahlédněte do sekce Jak objednávat, kde naleznete veškeré informace nebo nám napište.

Příjemnou dovolenou vám i vašim pejskům přeje

tým www.dovolenasepsem.unas.czHLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?

Našli jsme ho ZDE!!!


Návrat na obsah