FURminator recenze / Zkušenosti s FURminatorem / Kde koupit FURminatory - dovolenasepsem.unas.cz

chaty, chalupy, apartmány, hotely...


Přejít na obsah

Vyzkoušeno - doporučujeme

Recenze zveřejněna: 11. 2. 2013
aktualizováno: 25. 7. 2018

Vyčesávač srsti FURminátor "US patent" dokonale odstraní nežádoucí srst a podsadu


Vážení přátelé a majitelé línajících plemen psů a koček. Dnes vám všem, kteří chcete a toužíte po hřebenu, který naprosto dokonale odstraní téměř všechnu nežádoucí srst a podsadu vašeho chlupatého kámoše, přináším užitečnou recenzi na revoluční vyčesávač FURminátor -
Patentované profesionální hrablo, které mě naprosto nadchlo a již několik let ho používám k naprosté spokojenosti.Rozhodla jsem se vám tento dokonalý produkt představit
, jelikož nejenom já, ale všichni kdo jsme si hřeben vyzkoušeli, bychom ho už pro jeho skvělé vlastnosti za nic jiného nevyměnili. A byla by velká škoda, tento poznatek nepředat dál, když vám tím mohu usnadnit práci s úpravou srsti vašeho mazlíčka. Nejen že váš pejsek nebo kočička budou hezky upravení a budou se cítit velice dobře, ale vám to ušetří i nemalé peníze za psí salony, jelikož chozením do salonu je konec! Tedy alespoň co se týká mě a mého psa :-)


Možná pro mnohé z vás bude tento hřeben překvapením, tak jako byl kdysi pro mě. Na vyčesávání jsem používala hranatý hřeben (tzv. všivák nebo blešák) se zahnutými zoubky, který nikdy ať jsem se snažila sebevíc, všechny chlupy nevyčesal, přesto jsem ho měla ráda. Avšak v momentě, kdy jsem poznala kouzlo FURminátoru, skončil hřebínek všiváček nemilosrdně v koši. S FURminátorem jsem se poprvé seznámila na výstavě psů, kde mi jeho přednosti předvedla na mém psovi paní majitelka jednoho pražského psího salonu. Naprosto mě okouzlil a po názorném předvedení jsem věděla, že ho musím mít... Paní mi ještě poradila jednu moc užitečnou věc, abych si s furminátorem koupila i trimovací pemzu, která se po vyčesání používá na doupravení srsti, ideálně pro plemena, která se musí trimovat, jako právě můj pes - Malý hrubosrstý vendéeský basset.Představení FURminátoru

 • Redukuje línání o více než 90%.

 • Je určen pro dlouhosrsté i krátkosrsté psy, kočky a štěňata

 • Garantuje mnohem lepší vyčesání než jakýkoli jiný hřeben nebo kartáč.

 • Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy.

 • Hrabla neřežou a nepoškozují srst.

 • Vyrábí se v několika velikost.Jaký zvolit typ FURminátoru?

FURminátor vybírejte vždy dle velikosti (hmotnosti) a délky srsti vašeho
psa (kočky), buď na krátkou srst, nebo dlouhou srst. Pro štěňata a koťata je v nabídce 3-dílná sada My FURst® Groomer  - speciálně navržený furminátor, který štěně či kotě češe, masíruje a zanechává srst zdravou a čistou. Je ideální pro učení štěňátka či koťátka na celoživotní vyčesávání. Správným výběrem FURminátoru docílíte dokonalých výsledků.Jak s FURrminátorem pracovat?

Pohlédněte na video, které jsem natočila při prvním použití FURminátoru. Musím říci, že jsem se docela bála, abych s ním neublížila tomu mému chlupatému zlatíčku, ale obava byla zbytečná. Vše šlo jak po másle, i když pomalu a nejistě, viz video :-). Dnes s FURminátorem pracuji mnohem
rychleji a obratněji - je to otázka častého používání a propracujete se k naprosté dokonalosti.Na videu můžete vidět, že používám starý typ FURminátoru. Dnes se vyrábějí všechny typy FURminátorů s tlačítkem na hřbetu hřebenu, které po zmáčknutí pustí vyčesanou srst. Díky tomu již nemusíte srst odebírat z hřebenu ručně, jako to na videu dělám já, ale jednoduše v průběhu česání, kdykoliv je to potřeba použít tlačítko a zbavit tak hřeben srsti, viz. video níže.Jak často používat FURrminátor?

Chcete-li mít váš byt bez chlupů a netrápit se s chlupy na oděvu, sedací soupravě a vůbec všude, tak jako občas já, jelikož na pravidelné vyčesávání nemám vždy čas a tudíž musím s chlupy bojovat i jiným způsobem, doporučuji česat každý den. V případě, že chcete mít psa stále hezky upraveného a chlupy po bytě neřešíte, stačí pročísnout 1x za týden až 14 dní. Pravidelným vyčesáváním si také ulehčujete práci. Čím déle nebudete srst česat, tím déle vám poté bude česání trvat a odstraňování srsti vám může připadat nekonečné.
Shrnutí mých kladných poznatků a zkušeností:

FURminátor je mnohonásobný pomocník, který slouží k oboustranné spokojenosti - učeše a upraví srst, nahradí dokonce nepříjemné trimování, zbaví byt chlupů, šetří čas, práci a v neposlední řadě i peníze. Jediný výdaj spočívá při koupi a poté si už jen užíváte výhod tohoto pomocníka k nezaplacení:

 • Perfektně vyčesává téměř všechny chlupy na rozdíl od jiných hřebenů, viz video výše.

 • Kočku či psa máte dokonale upraveného (i na výstavu), aniž byste museli navštívit salon.

 • Byt zbavíte chlupů - už žádné chuchvalce srsti na podlaze, sedačce ... (přivítáte to nejen vy, ale i návštěva, alergici na zvířecí srst apod.).

 • Neřešíte problémy s chlupy na oděvu, pohovce apod. - konec namáhavému a zdlouhavému odstraňování chlupů. Už žádné zbytečné utrácení peněz za různé pomůcky na odstraňování srsti z textilu.

 • Díky FURminátoru máte více času na sebe, rodinu a na svého mazlíčka.
 • FURminátor je skladný, vejde se i do kabelky, možno ho vzít s sebou na delší cestu či dovolenou.
 • Neničí srst jako jiné kartáče a hrabla.


Zkrátka moje motto zní: "Jak jsem mohla bez FURminátoru žít, to nechápu".

V případě zájmu o podrobné informace k jednotlivým typům FURminátorů, či máte-li zájem o objednávku
originálního FURminátoru, doporučuji navštívit:nebo     TIP  

V obchodě Super ZOO můžete zakoupit starší modely FURminátoru s výraznou až 65%.- POZOR  -
Na internetu se vzhledem k narůstající popularitě FURminátoru můžete setkat v některých obchodech nebo na aukčních portálech s levnou napodobeninou originálního FURminátoru, který je nekvalitní, brzy se ztupí a řeže srst, čímž ji poškozuje. Proto doporučuji, objednejte si originální FURminátor u ověřeného prodejce, např. na odkazu výše, kde jsem si ho zakoupila já za velice slušnou cenu a mohu potvrdit, že zde prodávají originální FURminátor!

Autorka recenze:
Chovatelka psů, managerka a administrátorka webu
Dovolená se psem
Iveta Hájková

HLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?

Našli jsme ho ZDE!!!VYCHYTÁVKY na doma i na cesty:

Měl Váš pes nebo Vy klíště? Bojíte se boreliózy? Použijte domácí test na borelie!

  Kam se jít se psem vykoupat v Praze a okolí?

  Čistící válečky Schticky
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

  Vyčesávač srsti FURminátor
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

   Psí WC do bytu i na dovolenou
kvalitní toaleta pro psy i štěňata

   Domácí psí pamlsky
recepty na úžasné pečené pamlsky pro psy

jednoduše přírodní cestou. Byt provoní a s pachem zatočí likvidátor zápachu ALP


Užitečné informace na cestu:


--- Komerční sdělení ---
Návrat na obsah