Co pořídit pro pohodlí a bezpečí kočky a psa v autě? - dovolenasepsem.unas.cz

chaty, chalupy, apartmány, hotely...


Přejít na obsah


ZAJIŠTĚNÉ BEZPEČÍ V AUTĚ JE DŮLEŽITÉ I PRO VAŠEHO ZVÍŘECÍHO MAZLÍČKA

Při přepravě autem nesmí mít pes přístup k řidiči a ani jinak ohrožovat bezpečnost při jízdě.
V předchozím článku jsme si popsali na co je třeba dbát a co je potřeba pořídit na výlety a daleké cesty pro pohodlí a splnění nároků našich mazlíčků. Nyní se můžeme seznámit s produkty, které zajišťují našim pejskům a kočičkám v autě a na cestách bezpečí a čisté cestování.

PES NEBO KOČKA V AUTĚ - BEZPEČNÉ, POHODLNÉ A ČISTÉ CESTOVÁNÍ:
V nabídce obchodů a eShopů s chovatelskými potřebami najdeme pro cestování se zvířátky široké spektrum různých pomůcek a potřeb pro bezpečnou a čistou přepravu psa a kočky v autě. Od oddělovacích přepážek pro psy, autosítí, závěsných lůžek, krytů na sedačky, přes bezpečnostní autopásy pro psy až po nafukovací výplně zabraňující pádu psa mezi sedačky.

Mezi nejoblíbenější potřeby pro čisté a pohodlné cestování autem v doprovodu čtyřnohého miláčka patří:

  • speciální deky do zavazadlového prostoru auta typu kombi, které jsou vyrobeny z pevné nylonové látky ve tvaru dozadu otevřené vany

  • závěsná lůžka, která chrání interiér automobilu před znečištěním nebo případným poškozením..TIP  


Hedáte-li spolehlivý eShop, v kterém bezstarostně, rychle a s jistotou kvality pořídíte vše potřebné pro pohodlné a bezpečné cestování se psem či kočkou, navštivte náš oblíbený internetový obchod se značkovými psími a kočičími potřebami pro transport a cestování: Všepropejska.cz a Reedog.cz.


PES NEBO KOČKA V AUTĚ ČI V JINÉM DOPRAVNÍM PROSTŘEDKU - 100% BEZPEČNÁ PŘEPRAVA:
Na trhu je mnoho různých typů plastových přepravek, drátěných klecí, přepravních brašen a tašek nebo pelíšků ale ... Volně položená přepravka se zvířátkem je však ve vozidle velmi nebezpečná a proto jsou dnes již dostupné i modely, které jsou designovány tak, že je lze v autě upevnit pásem.

Mezi komfortní, hygienické a kvalitní výrobky pro dokonalé bezpečí čtyřnohých cestovatelů patří :

Bezpečnostní autopás ( postroj ). Autopásy využijí hlavně psi střední velikosti - přibližně od 3kg do 44kg, tj. malí teriéři až statní ovčáci.

Požadované bezpečnostní prvky a komfort nabízí
Kleinmetall Allsafe bezpečnostní autopás pro psy, který ochrání psa i Vás v případě nehody či prudkého zabrždění, a také psovi znemožní vyběhnutí z auta, které by mohlo skončit tragicky. K pásu lze připnout vodítko, tudíž ho psovi můžete ponechat při venčení. Autopás Allsafe je testován německou organizací TÜV-/GS. K dostání ve velikostech S, M, a L.      • Pamatujte, že Větší zvíře na sedadlo nepatří a ptoto je třeba zvolit pro přepravu zavazadlový prostor auta, který musí být oddělen přepážkou.


Malá plemena a kočky by měly být nejlépe umístěny v přepravce, která by byla připoutaná bezpečnostním pásem k sedačce auta. Klece a přepravky jsou pro zvířata často pohodlné a nabízejí jim klidné útočiště a chráněný prostor. Zvířátko v přepravce potřebuje dostatečný prostor. Doporučuje se vybrat takovou přepravku, do které se zvířátko vejde i v dospělosti. Podmínkou je, aby kočka či pes mohli v přepravce zcela stát na čtyřech, případně se otočit.

Výborné bezpečnostní prvky a komfort nabízí například pohodlná přepravka pro kočky a pejsky do auta i pro leteckou přepravu - KARLIE-FLAMINGO Nomad s kolečky pro střední a velké psy a bez koleček pro malá plemena. Přepravka nejenže dodržuje striktní předpisy leteckých společností, ale navíc je designována tak, že pro zvýšení bezpečnosti při přepravě, může být ve vozidle připásána bezpečnostními pásy.

Tuto do letadla certifikovanou přepravku KARLIE-FLAMINGO Nomad, lze zakoupit ve velikostech S, M, XS, L, XL a XXL.HLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?
Našli jsme ho ZDE!!!


VYCHYTÁVKY na doma i na cesty:

Měl Váš pes nebo Vy klíště? Bojíte se boreliózy? Použijte domácí test na borelie!

  Kam se jít se psem vykoupat v Praze a okolí?

  Čistící válečky Schticky
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

  Vyčesávač srsti FURminátor
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

   Psí WC do bytu i na dovolenou
kvalitní toaleta pro psy i štěňata

   Domácí psí pamlsky
recepty na úžasné pečené pamlsky pro psyUžitečné informace na cestu:


--- Komerční sdělení ---
Návrat na obsah