Relaxační a wellness pobyty - odpočinková dovolená se psem - dovolenasepsem.unas.cz

Přejít na obsah

Relaxační a wellness dovolená


Najděte si to nejlepší ubytování v ČR a SR pro relaxační dovolenou a oddechové pobyty se psem... TIP  


Chcete prožít nezapomenutelnou relaxační dovolenou i s vaším pejskem? Z nabídky si můžete vybrat z několika tipů rekreačních objektů vhodných pro dovolenou, na které si dokonale odpočinete. Záleží na vás co od relaxačního pobytu/dovolené očekáváte. Může jít o chalupu nebo chatu na samotě v klidném místě, kde načerpáte nové síly v naprostém tichu a v obklopení voňavé přírody anebo o hotel s lázeňskými či wellness službami, kde můžete příjemně relaxovat, podnikat výlety a zároveň nechat o sebe pečovat různými zdravotními procedurami, uvolňujícími koupelemi a masážemi.


Abyste našli přesně to ubytování, které odpovídá vaší představě, a nemuseli jste procházet celou nabídku s objekty pro relaxační dovolenou, použijte filtrování výsledku, kde si zaškrtněte wellness ubytování nebo lázně či chaty a chalupy.


Vybrané ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek i s vaším mazlíčkem.PEJSKAŘI
DOPORUČUJÍ

Horský Hotel Friesovy Boudy Krkonoše ****

Přijeďte i se svým čtyřnohým kamarádem. Je tu nádherně! Vynikající jídlo, procházky v krásné přírodě, úžasné wellness, zábava pro děti, lyžování, jízda na kole, houbaření, koupání, vodopády... Prostě ráj...Dovolená se psem ÚVOD » Ubytování se psem ČR a SR » Katalog ubytování »  ZDE SE NACHÁZÍTE:  Relaxační a wellness pobyty »

Návrat na obsah