Chatové osady v ČR - dovolenasepsem.unas.cz

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Úvod  
»  Vyhledávač levné dovolené se psem  »  ZDE SE NACHÁZÍTE  »  Chatové osady

Chatové osady v Česku - ubytování v chatce se psem

Připravili jsme pro vás nabídku oblíbených chatových osad v turisticky atraktivních lokalitách Česka, v kterých můžete strávit rodinnou dovolenou společně i s vaším pejskem či pejsky.

Tyto
chatové osady se převážně nacházejí na kouzelném místě v srdci přírody s možností přírodního koupání, houbaření, rybaření a samozřejmě také cyklistických či turistických výletů, díky množství cyklistických i turistických terénů v okolí.

Chatové osady, v kterých na vás dýchne domácí pohoda a klid, nabízí ubytování převážně ve 2 - 8 lůžkových chatičkách nebo bungalovech, které jsou ideální pro rodiny. Chatky jsou více či méně vybaveny. Za standardní výbavu lze považovat umyvadlo, ledničku, vařič a základní nádobí. Mnohé chatky disponují i TV a vlastním sociálním zařízením. V ceně pobytů většinou nebývá zahrnuta strava, tu si však můžete formou snídaní, polopenze či plné penze dokoupit. V téměř každém areálu se nachází restaurace či dřevěná koliba, která nabízí občerstvení, teplá jídla i příjemné posezení. Dále máte v chatových osadách příležitost k zábavě, sportovnímu vyžití a připojení k internetu. Děti zde najdou většinou zábavné vyžití na dětském hřišti s houpačkami, prolézačkami, a také v herně a bazénu.

Ideální chatovou osadu pro vaší dovolenou s pejskem si vyberte z "NABÍDKY CHATOVÝCH OSAD" v menu na levé straně nebo pomocí inteligentního vyhledávače CHATOVÝCH OSAD, KEMPŮ a REKREČNÍCH STŘEDISEK, kde si můžete zadat region, počet osob a pod.


PŘEJEME VÁM I PEJSKOVI NÁDHERNOU A NIČÍM NERUŠENOU REKREACI.


NÁŠ TIP


Rekreační areál -
ATC Dolce

Krkonoše

POPIS: V létě i v zimě
otevřený rekreační areál Dolce (cca 5 km od města Trutnov) v Krkonoších. Ubytování v útulných, vytápěných apartmánech a ve Finských chatách. Možnost stanování a karavaningu na rozlehlých udržovaných travnatých plochách.

DETAIL »


Chalupa Budeč  / pro rybáře

Česká Kanada


POPIS: Chalupa se nachází v klidné části obce Budeč v těsné blízkosti rybníka s možností rybaření přímo před domem. Chalupa je určena méně náročným klientům, zvláště pak skupinám rybářů.

DETAIL »


RS BAJTLICH Chřibská

České Švýcarsko

STRAVA:
polopenze
POPIS:
Rekreační areál se nachází v severních Čechách, ve Šluknovském výběžku, v oblasti chráněné krajiny Lužických hor a národního parku České Švýcarsko. V ceně je zahrnuta polopenze podávaná v restauraci hotelu Permon.

DETAIL »

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky