ATC, kempy, autokempy v ČR - dovolenasepsem.unas.cz

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Úvod  
»  Vyhledávač dovolené se psem  »  ZDE SE NACHÁZÍTE  »  Kempy

Kempy, autokempy, ATC v Česku - ubytování v kempu se psem

Připravili jsme pro vás nabídku oblíbených kempů v turisticky atraktivních lokalitách Česka, v kterých můžete strávit rodinnou dovolenou společně i s vaším pejskem či pejsky.

Tyto kempy se převážně nacházejí na kouzelném místě v srdci přírody s možností přírodního koupání, houbaření, rybaření, a samozřejmě také cyklistických či turistických výletů, díky množství cyklistických i turistických terénů v okolí.


Kempy, v kterých na vás dýchne báječná atmosféra, pohoda a klid,
nabízí ubytování v chatkách s příslušenstvím i bez příslušenství, luxusně i standardně vybavených bungalovech a pokojích, z nichž některé disponují i TV. V ceně pobytů většinou nebývá zahrnuta strava, tu si však můžete formou snídaní, polopenze či plné penze dokoupit. V téměř každém areálu se nachází restaurace či dřevěná koliba, která nabízí občerstvení, teplá jídla i příjemné posezení. Dále máte v kempech příležitost k zábavě, sportovnímu vyžití a připojení k internetu.


Ideální kemp pro vaší dovolenou s pejskem si vyberte z  "NABÍDKY KEMPŮ" v menu na levé straně nebo pomocí inteligentního vyhledávače KEMPŮ A REKREČNÍCH STŘEDISEK, kde si můžete zadat datum pobytu, region, počet osob a pod.


PŘEJEME VÁM I PEJSKOVI NÁDHERNOU A NIČÍM NERUŠENOU DOVOLENOU


Ukázkové video z kempu
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky