Kempy, ATC a Rekreační střediska - ubytování se psem v kempu, ATC... - dovolenasepsem.unas.cz

Přejít na obsah


Dovolená se psem ÚVOD  »  Ubytování se psem ČR a SR  »   Vyhledávač ubytování se psem »  Katalog ubytování  » ZDE SE NACHÁZÍTE: Kempy a Rekreační střediskaKempy, rekreační střediska a prázdninové areály v ČR a SR - ubytování se psem v chatce, bungalovu, mobilním domku, srubu, apartmánu či na pokoji v hotelu.

Chcete prožít tu nejlepší dovolenou společně i s vaším pejskem? Přichystali jsme pro vás rozsáhlou nabídku kempů, ATC a rekreačních středisek v České republice a částečně i Slovenské republice, kde se s vámi může bez problému rekreovat i váš pejsek a vesele pobíhat v mnoha případech na oploceném pozemku. Najděte si ideální pobyt v některé chatce či bungalovu a zažijte obrovskou zábavu. Dovolená v kempu je ideální pro rodiny, skupiny i jednotlivce, kteří rádi poznávají nové lidi a baví je společenský život. Vybrané ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná). Poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek, zábavu a dlouhé procházky i s vaším mazlíčkem Hledáte-li více informací a zajímavosti z kempů a zároveň byste rádi letos ušetřili za dovolenou, nahlédněte do sekce Levná dovolená se psem >>

Při rezervaci ubytování ve vybraném kempu, uveďte do pole POZNÁMKA, že s vámi bude ubytován i pes, či více psů a jeho/jejich váhu, případně i rasu!

Návrat na obsah