Jaké jsou podmínky pro cestování se psem, kočkou, fretkou a králíkem? - dovolenasepsem.unas.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


CESTOVÁNÍ S MAZLÍČKY

Na prvním místě je bezpečnost a pohodlí

Naši čtyřnozí přátelé už nejsou jen psi na hlídání a kočky na lovení myší, ale stávají se právoplatnými členy rodiny. Vzhledem k tomuto faktu stále více chovatelů cestuje nebo se chystá cestovat společně se svými mazlíčky. Pryč jsou ty doby, kdy jsme naše mazlíčky svěřovali v době dovolené a vycestování do péče někoho jiného.  Dnes se na cestách společnosti našich chlupatých kamarádů zříkat  nemusíme, jelikož nám chovatelům téměř po celém světě vycházejí již mnozí hoteliéři a majitelé prázdninových domů vstříc a ubytují nás i s naším mazlíčkem. Díky jejich vstřícnosti, si  spousta z nách může konečně splnit  představu o správně strávené dovolené - prožít tento krásný čas v psí nebo kočičí společnosti.

Na základě tohoto trendu Vám přinášíme seriál tipů, rad a informací, jak správně a bezpečně cestovat se zvířaty nejen do zahraničí a v seznámíme Vás s pravidly cestování se psem v dopravních prostředcích. Povíme si, jak a čím zajistit psovi pohodlí a bezpečí v autě a co vše je třeba zařídit před vycestováním.

Podmínky přepravy zvířat v letadle

Obecně platí, že živá zvířata lze přepravovat jen do těch zemí, kam to povolují předpisy země místa určení a za podmínek stanovených příslušnou zemí. Podrobnější informace o podmínkách vstupu zvířete na území příslušné země...


Číst celý článek >>

Cestování s mazlíčky naberte na lehkou váhu
Psi i kočky mají jiné nároky než lidé, a proto je potřeba každý výlet či dlouhou cestu pečlivě připravit ...


Číst celý článek >>

Bezpečí v autě je důležité i pro Vašeho mazlíčka
Při přepravě autem nesmí mít pes přístup k řidiči a ani jinak ohrožovat bezpečnost při jízdě. Jaké výrobky byste měli pro bezpečí Vašeho čtyřnohého kamaráda pořídit?

Číst celý článek >>

Kvalitní cestovní miska zdarma k nákupu


HLEDÁTE KVALITNÍ KRMIVO?
Našli jsme ho ZDE!!!

Vychytávky na doma i na cesty
Měl Váš pes nebo Vy klíště? Nedovolte borelióze aby Vám, psovi či komukoliv z rodiny zničila zdraví a raději otestujte sebe i klíště!


Čistící válečky Schticky

       
dokonale odstraní chlupy z čehokoliv

Vyčesávač srsti FURminátor
       
nejlepší vyčesávač pro psy a kočky

Psí WC do bytu i na dovolenou

    kvalitní toaleta pro psy i štěňata


Domácí psí pamlsky

recepty na úžasné pečené pamlsky pro psy


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky